ОФОРМЛЕННЯ БРІВ ТА ВІЙ

ОФОРМЛЕНИЕ БРОВЕЙ И РЕСНИЦ

Наименование

Стоимость, грн.

1

Форма бровей

60

2

Коррекция бровей

50

3

Покраска бровей

50

4

Покраска ресниц

50

5

Покраска бровей хной

120

6

Покраска ресниц хной

120

 

Наращивание ресниц

(только предварительная запись):

 

5

Классика

450

6

2D

550

7

3D

600

8

Снятие ресниц

120

 
 
Красиві вії та брови - важливі для будь-якої жінки, тому що вони підкреслюють форму очей і можуть змінити образ особи в цілому. Іноді саме вії можуть змінити вигляд жінки до невпізнання, а тінь, що відкидається ними, надає очам особливу виразність і красу. Незалежно від кольору волосся жінки схильні підфарбовувати брови і вії.
Фарбування брів і вій позбавляє від щоденної потреби фарбувати очі і брови, а також від підведення і поправки макіяжу протягом дня. Багатьом жінкам, особливо блондинкам, "безбарвні" очі не дають спокою, та й володарки рудого і русявого волосся рідко задовольняються помірним кольором своїх вій.
 
Багато жінок вищипують брови, але так і не досягають потрібного результату. Корекція брів справа дуже тонка і педантична. Умовно всі форми брів можна розділити на чотири типи: круглі, прямі, зігнуті і ламані. Хороша форма відкриває очі і приховує сліди втоми, роблячи погляд молодим. Не всі, звичайно, від природи мають гарну форму брів і потрібну густоту з кольором. Для цього і існує корекція. Корекція брів, виправляючи їх форму, допомагає наблизити лінії особи до ідеалу. Але, головне, корекція брів додає зовнішності більшої виразності. Корекція брів вимагає роботи професіонала. Досить відвідувати косметолога хоча б раз в кілька місяців. Адже самостійно підібрати контур брів дуже складно. Форма брів залежить від форми обличчя.
 
Корекція брів грає не останню роль у створенні нашого образу.
Вдала форма брів може приховати сліди втоми, «відкрити» погляд, зробити його молодим. Іноді варто лише скорегувати форму брів, - і обличчя повністю видозмінюється.
Те ж саме з кольором брів. Якщо Ви поміняли колір волосся, то образ буде незакінченим без відповідного кольору брів! Досвідчені стилісти салону «NATALI» зможуть вирішити це завдання і підібрати підходящий саме Вам відтінок!
Яскраві чорні вії додадуть Вашому погляду глибину і ефект татуажу, особливо в перші дні фарбування.
Навіть якщо Ви нанесете на вже пофарбовані вії туш для вій, Ви будете приємно здивовані - вії здаватимуться об'ємніше і довше, адже вони чорні до самого коріння!
Повернутись